In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

szeryf

Misteczko Westernowe - ocena
 

postheadericon Trenerzy Myśląc o Koniu 2012

1zdjKatia Santarova trenuje młode konie w ośrodku w Petrovicach w południowych Czechach. Jej filozofią jest budowanie komunikacji z końmi. Uczyła sie u Honzy Blahy i jej celem jest uczenie ludzi bycia z końmi.

Reiner Schelbert od 2005 roku jest licencjonowanym instruktorem szkoły Silversand Horsemanship. Ma własny ośrodek w zachodnich Niemczech. Specjalizuje się w zajeżdżaniu młodych koni podróżujac po Australii i Afryce Południowej. Uczył się u Raya Hunta, Bucka Brannaman, Jefa Sandersa i Steva Halfpenny. Będzie na Myśląc o Koniu prowadził także klinikę rozwiązywania problemów.

Richard Winters od blisko 30 lat zajmuje się końmi oraz przekazywaniem wiedzy o koniach innym ludziom. Startował i pracował na dziesiątkach aren rodeo i ranch na całym zachodnim wybrzeżu USA. Zdobył tytuły mistarza świata nadawane przez Reined Cow Horse Association, mistrza zachodnich stanów w startowaniu młodych koni, otrzymał nagrodę Monty Robertsa za wyjątkowy wkład w budowanie relacji człowiek/koń a w 2009 roku wygrał zawody trenerów młodych koni Road to the Horse.
Richard podóżuje dając kliniki od jeźdźców początkujących po zaawansowanych i na stałe wykłada w słynnej szkole Thacher School w Kalifornii. Uczy wg własnego programu Richard Winters Horsemanship ale można też korzystać z jego serii szkoleniowych DVD.
Na Myśląc o Koniu oprócz startu jako trener będzie wykładał i robił pokaz oraz, co pewnie zaskoczy wszystkich, poprowadzi poranną mszę kowbojską w niedzielę rano.
Niezależnie będzie można uczyć się od niego na całodziennej odrębnej sesji szkoleniowej w poniedziałek 27.08.12. - program , program szczegółowy