In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

szeryf

Misteczko Westernowe - ocena
 

postheadericon Pensjonat Palomino

2

Pensjonat Palomino to obiekt położony w malowniczej miejscowości Ściegny w bliskim sąsiedztwie miasta Karpacz. Jest to idealne miejsca dla ludzi szukających odpoczynku i spokoju. Dzięki swemu płożeniu, Nasi goście z okien mogą podziwiać Karkonosze. Palomino to również miejsce przystosowane do pobytu rodzin z dziećmi . Na ternie obiektu znajduje się plac zabaw, gdzie najmłodsi mogą miło spędzać czas, w tym czasie dorośli mogą zrelaksować się w saunie. W pobliżu Pensjonatu znajduje się Park rozrywki Western City, gdzie goście mogą przeżywać prawdziwe kowbojskie przygody, jak również spróbować prawdziwej kowbojskiej kuchni.

W pobliżu znajdują się wyciągi narciarskie po polskiej i czeskiej stronie Karkonoszy, Aquaparki Sandra i Gołębiewski, Muzea – Sportu i Turystyki oraz Zabawek, Świątynia Wang, Korty tenisowe, Cyrkland, Parki Miniatur Dolnego Śląska, Sztolnie, Dinopark w Szklarskiej Porębie, ….

A także piękne, widokowe szlaki turystyczne na Śnieżkę, do Schronisk Łomniczka, Strzecha Akademicka, Samotnia, ….

Współpracujemy z biurami turystycznymi organizującymi wycieczki do Pragi, Drezna, Skalnego Miasta, po Kotlinie Jeleniogórskiej, na Śnieżkę, …

Istnieje możliwość wynajęcia przewodnika lub instruktora narciarskiego.”

 

Pokoje w pensjonacie Palomino są wszystkie z łazienkami, telewizorem, radiem i telefonem. Posiadamy internet bezprzewodowy, plac zabaw dla dzieci, grill, domek sauna w ogrodzie, parking.
Dysponujemy salą koferencyjną wyposażoną w rzutnik, ekran i telewizor
Dodatkowo w barze zamówić można  - kawę, herbatę, napoje, piwo, wino, ciepłe posiłki oraz zimny bufet.

 

więcej na stronie - www.palomino.com.pl